Zamówienia telefoniczne

606200651

od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Kategorie w sklepie


ESSENCE OF ASIA ZABIEG PRZYWRACAJĄCY SKÓRZE WEWNĘTRZNY BLASK INSPIROWANY AZJATYCKIMI RYTUAŁAMI PIĘKNA

20.11.2017 11:16

ESSENCE OF ASIA ZABIEG PRZYWRACAJĄCY SKÓRZE WEWNĘTRZNY BLASK INSPIROWANY AZJATYCKIMI RYTUAŁAMI PIĘKNA

Każdy rodzaj skóry, w tym: skóra wymagająca regeneracji i odmłodzenia. Starzenie się skóry spowodowane przewlekłymi stanami zapalnymi. Zmarszczki, brak jędrności skóry. Skóra mająca trudności z regeneracją. Ścieńczały naskórek. Skóra zmęczona, pozbawiona blasku, ziemista. Skóra narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Przedwczesne starzenie się skóry, stres oksydacyjny. Skóra palacza.

czytaj dalej


PYRUVIC PEEL

12.01.2017 19:31

PYRUVIC PEEL

Zabieg eksfoliacji z kwasami: pirogronowym, migdałowym i winowym dla cery z nadmiernym łojotokiem, skłonnej do aktywnych zmian trądzikowych, także wrażliwej oraz z oznakami starzenia.

czytaj dalej

theo marvee vitaforce

29.09.2015 15:04

Firma Theo Marvee przedstawia Państwu odmładzającą, rozjaśniającą terapię VitaForce , opartą na kompleksie VC-IP- nowej generacji pochodnej witaminy C, która jest bardziej skuteczna, stabilna i odporna na działanie światła, wysokiej temperatury i powietrza.

czytaj dalej


Vademecum peelingów chemicznych (Charmine Rose)

18.11.2014 10:33

Kontrolowana dermabrazja (eksfoliacja) chemiczna Polega na aplikacji na skórę środków złuszczających w celu usunięcia i późniejszej regeneracji części naskórka lub skóry właściwej. W wyniku zabiegu powstaje kontrolowane uszkodzenie tkanek, które po wygojeniu powoduje zmniejszenie lub zniknięcie defektów kosmetycznych: zmarszczek, przebarwień, nadmiernego rogowacenia naskórka, rogowacenia posłonecznego, powierzchownych blizn.

czytaj dalej