Zamówienia telefoniczne

606200651

od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Kategorie w sklepie

Relipidium ® + Ulga dla ultra suchej skóry

30.08.2018 12:54

Relipidium ® + Ulga dla ultra suchej skóry

Relipidium ® +  Ulga dla  ultra suchej skóry

Pierwszy kosmetyk z probiotycznym ekstraktem∗

w Laboratorium  Kosmetycznym AVA


Skóra jako nasz największy organ zapewnia nam ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Dlatego też tak istotna jest jej odpowiednia pielęgnacja i ochrona.


Innowacyjne kosmetyki, oparte na ekstrakcie drożdżowym pozyskiwany za pomocą probiotycznych bakterii Lactobacillus plantarum*, silnie nawilżają, uzupełniają brakujące suchej skórze ceramidy i aktywnie ją regenerują.


Co warto wiedzieć o suchej skórze?

Określenie „skóra sucha” odnosi się do skóry wytwarzającej zbyt mało sebum, przez co występuje  w niej niedobór lipidów odpowiedzialnych za jej prawidłowe nawilżenie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Kiedy dochodzi do uszkodzenia ochronnego płaszcza lipidowego naskórka, z warstwy rogowej skóry w szybkim tempie ucieka wilgoć.  Z wiekiem w wyniku wpływu hormonów słabnie aktywność gruczołów łojowych, w konsekwencji czego płaszcz hydrolipidowy gorzej chroni skórę przed utratą wilgoci.


Unikalne składniki aktywne w walce z ultra suchą i atopową skórą:

Relipidium ™ – ekstrakt drożdżowy uzyskany za pomocą probiotycznych bakterii Lactobacillus plantarum, uzupełnienia niedobór ceramidów oraz stymuluje produkcję lipidów.

Hydranov™ – dociera głęboko do wszystkich warstw skóry zapewniając intensywne nawilżenie i wypełnienie zmarszczek od wewnątrz.

Fosfolipidy z ogórecznika – aktywują produkcję substancji, wchodzących w skład płaszcza lipidowego, zapobiega utracie wody, spłyca zmarszczki i wygładza.

Wyselekcjonowane oleje i masła roślinne – olej awokado, z nasion bawełny, masło shea, bogate w NNKT, zapewniają natłuszczenie naskórka bez odczucia tłustego filmu.

Beta glukan i prowitamina B5 – redukuje zaczerwienienia i podrażnienia.

Łagodne substancje myjące – nie naruszają  naturalnego pH skóry, nie pozostawiają efektu ściągniętej skóry.Potwierdzona badaniami in vivo skuteczność Relipidium ® +

Krem Dzienna stymulacja – najbardziej uniwersalnego kosmetyku do twarzy:


85% redukcji zaczerwienienia i podrażnień

90% spowolnienie starzenia

90% ochrony przed czynnikami zewnętrznymi

100% głębokiego nawilżenia

100% przyspieszonej regeneracjiTesty przeprowadzone na grupie 15 wybranych ochotniczek przez 4 tygodnie, pod nadzorem dermatologów.W skład serii wchodzą 4 produkty: pasta do mycia twarzy, krem na dzień, krem na noc, aktywna emulsja natłuszczająca do  twarzy i ciała.powrót

Czytaj również:

  1. Komentarze są moderowane

Komentarze 0

Nie ma jeszcze komentarzy, Twój może być pierwszy! Zapraszamy do dyskusji!