Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach oraz kodach rabatowych
Menu
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Astaksantyna dobrze wnika w warstwę rogową naskórka, przyspiesza jego odnowę, normalizuje go, przez co wzmacnia jego funkcje ochronne i zmniejsza utratę wody. Przyczynia się także do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Przeciwdziała fotostarzeniu, poprawia koloryt, wygładza, zapobiega mikrouszkodzeniom skóry. Pozostawia skórę wyglądającą na zdrowszą i bardziej wypoczętą.

ASTAKSANTYNA jest najsilniejszym przeciwutleniaczem w przyrodzie.  Działa silniej antyoksydacyjnie:
• 6000 x niż witamina C,
• 800 x niż koenzym Q10,
• 550 x niż witamina E
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 200,00 zł.
Najchętniej wybierane kosmetyki w sklepie
Charmine Rose C-VIT 15% ELIXIR 50ml
145,00 zł 139,00 zł
szt.
Promocje, z których warto skorzystać
Charmine Rose TAMANU OIL OLEJ TAMANU 50 ml
79,00 zł 75,00 zł
szt.
Charmine Rose EYE&LIP G-FACTORS CREAM 15ml
78,00 zł 69,00 zł
szt.
Organic Series kwas glikolowo-migdałowy 25% 50 ml pH 2,5
199,00 zł 183,08 zł
szt.
Afrodita PEEL RE-NEW - MASKA ZŁUSZCZAJĄCA  190g
999,00 zł 899,10 zł
szt.
Organic Series enzymatyczny żel AHA 50ml
139,00 zł 118,15 zł
szt.
Charmine Rose PEPTIDE&COLLAGEN ELIXIR 50ml
145,00 zł 139,00 zł
szt.
Afrodita PEEL RE-NEW - Eksfoliator STRONG 10,4%
999,00 zł 899,10 zł
szt.
Afrodita KREM DO MASAŻU Z WINEM	150 ml
9 999,00 zł 8 499,15 zł
szt.
Organic Series kwas glikolowy 70%   30ml  pH 1,2
169,00 zł 155,48 zł
szt.
Charmine Rose HYDROMASK HA-UREA 10% 50ml
90,00 zł 82,00 zł
szt.
Afrodita PEEL-RE NEW Neutralizator	200 ml
46,00 zł 41,40 zł
szt.
Organic Series peeling bambusowy drobnoziarnisty 200 ml
149,00 zł 126,65 zł
szt.
Pakiet Bronze Organic Series (podstawowy) na dobry początek
999 999,00 zł 999 991,00 zł
szt.
C10 VITAMIN SUPER shoot 30ml Afrodita Cosmetics
297,00 zł 252,45 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl