
Jak złożyć zamówienie w sklepie:
logując się do sklepu kamilanet.pl Zaloguj się
dzwoniąc: 606200651
wysyłając wiadomość SMS z zapotrzebowaniem
wysyłając wiadomość email: sklep@kamilanet.pl
TOŁPA PROFESSIONAL Kąpiel fizjoaktywna 5000 ml (5l)
Opis
zabiegi hydroterapii
jacuzzi, baseny
wanny z hydromasażem, maty do kąpieli
perełkowy, kapsuły SPA itp.
kąpiele całościowe
kąpiele częściowe
wirówki
wodne masażery stóp
po połączeniu z solą jako peeling
Preparat w formie koncentratu przeznaczony do kąpieli. Usprawnia mikrokrązenie i eliminuje toksyny. Regeneruje zmęczone mięśnie, rozluźnia i relaksuje. Zmniejsza dyskomfort powstały w wyniku wysiłku fizycznego.
ZASTOSOWANIE: Do zabiegów hydroterapii, kąpieli całościowych i częściowych, a także do peelingu ciała po połączeniu z solą borowinową.
Sposób użycia: 100ml koncentratu stosować na wannę wody o temp. 37-39oC. Kąpiel powinna trwać 10-20 minut. Przed użyciem wstrząsnąć. Po kąpieli ciało odzyskuje zdrowy koloryt i delikatny efekt opalenizny.
SKŁADNIKI AKTYWNE: borowina TOŁPA® 89%, olejek jodłowy
Poj.5000ml
Cel zabiegu:
działanie antystresowe, rozluźnienie mięśni, regeneracja tkanek, złagodzenie nerwobóli, wspomaganie regeneracji stanów pourazowych (złamania, zwichnięcia, stłuczenia, skręcenia), łagodzenie dolegliwości układu ruchu
#kąpielborowinowa
Milena Burska
Wszystkie klientki uwielbiają. idealna do hydroterapii.
Mariola
Jest rewelacyjny
Aga Segda
Cudownie działa, bardzo delikatnie "opala" skórę, pozwala jej wypocząć i oczyścić się. Niezastąpiona.