Producenci

Już ponad 10 lat temu naukowcy z działu badawczo-rozwojowego naszego producenta opracowali innowacyjną formułę oraz technologię otrzymywania niezwykłego kosmetyku Kolagenu Naturalnego, w formie żelu, który w pełni odpowiada naturalnie występującemu w skórze trzeciorzędowemu kolagenowi w natywnej postaci. Po intensywnych badaniach nad wpływem Kolagenu Naturalnego na skórę, znając jego niebagatelną wartość, stworzono nowatorską serię kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała zawierających w swoim składzie Kolagen Naturalny. Przygotowane receptury oparte są o najnowszą wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii i biotechnologii, które łączą w sobie moc natywnego, trzeciorzędowego kolagenu oraz starannie dobranych i sprawdzonych, pod względem działania i kompatybilności, składników zarówno naturalnych, jak i najnowszych zdobyczy biotechnologicznych. Sama idea wytwarzania kolagenu przez naszego producenta na skalę przemysłową powstała na podstawie wyników badań trójmiejskich naukowców, którzy opracowali pierwsze metody pozyskiwania białka kolagenowego poprzez ekstrakcję ze skór rybich. Producent naszego Kolagenu Naturalnego, jako pierwszy na rynku, wdrożył Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności. Dzięki niezwykłej dbałości na wszystkich etapach pozyskiwania Kolagenu Naturalnego przez naszego producenta prezentujemy Państwu preparat:

 

WOLNY OD KONSERWANTÓW I PARABENÓW!

 

Kolagen Naturalny Souvre Internationale jest przeznaczony do walki z objawami przedwczesnego i genetycznego starzenia się skóry. Obok kolagenu, oraz elastyny zawiera także kwas mlekowy, który pełni funkcję substancji regenerującej i nawilżającej naskórek. Spełniając odmienne role, a jednocześnie wzmacniając siłę swojego działania przez wzajemny synergizm występujące w Kolagenie Naturalnym Souvre Internationale substancje tworzą „zespół do zadań specjalnych” o wyjątkowym i niepowtarzalnym działaniu. Dzięki tak innowacyjnej formule Kolagen Naturalny Souvre Internationale przeciwdziała nie tylko widocznym objawom starzenia się skóry, ale przede wszystkim działa bezpośrednio na przyczynę procesu starzenia skóry - nieprawidłową syntezę kolagenu. Kolagen zawarty w tym niezwykłym kosmetyku stymuluje fibroblasty do produkcji własnego kolagenu. Ten wyjątkowy produkt kosmetyczny powstaje w wyniku bardzo delikatnego oraz zachowawczego procesu i składa się zaledwie z pięciu komponentów, wśród których większość składników białkowych stanowią natywne białka kolagenowe, którym towarzyszy ponadto bardzo cenna dla skóry elastyna. Niezwykły skład uzupełniają ww. kwas mlekowy, glikol kaprylowy oraz specjalnie oczyszczana woda. Wszystkie składniki spełniają niezmiernie istotną rolę w walce z problemami skóry w każdym wieku.

 

DOSKONALE NAWILŻA

Żelowa forma Kolagenu Naturalnego ułatwia aplikację i rozprowadzenie na skórze. Produkt ten nie stanowi źródła prionów w przeciwieństwie do kolagenów zwierzęcych oraz ma wysoką wchłanialność. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i nie powoduje podrażnień w miejscu stosowania. Tworzy na powierzchni skóry właściwej film zatrzymujący wodę. Ma właściwości rozjaśniające oraz wyrównujące koloryt. Dzięki zawartości hydroksyproliny, glikolu kaprylowego i kwasu mlekowego wyraźnie wpływa na nawilżenie i zmniejszenie szorstkości skóry. Nasz produkt wygładza mniejsze zmarszczki tzw. „starcze” oraz całkowicie likwiduje zmarszczki tzw. „suche”. Preparat w naturalny sposób pobudza organizm do produkcji własnego kolagenu. Kolagen Naturalny wpływa pozytywnie na zmniejszenie niedoskonałości skóry, w tym m.in.: rozstępy, cellulit, trądzik, blizny i oparzenia. Ma on również korzystny wpływ na nasze włosy i paznokcie, które regeneruje, wzmacnia i odżywia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl